بایگانی نوشته‌ها


میلاد با سعادت آقا علی بن موسی الرضا (ع) مبارک باد.

میلاد با سعادت آقا علی بن موسی الرضا (ع) مبارک باد.

🌹باز در عرش خدا ولوله برپا شده است🌹دری از عرش به سمت دل ما واشده است🌹ازدحام است درِبيت امام هفتم🌹جن و انس و ملک آنجاست چه غوغا شده است...🌸 ولادت باسعادت رئوف اهل بیت،امام رضا علیه السلام بر همه شیعیان و محبین آن حضرت مبارک باد.

رحلت امام خمینی (ره) تسلیت باد.

رحلت امام خمینی (ره) تسلیت باد.

▪️وظیفه همه ماست که با توکل به خدا و تقویت روح اخلاص و همبستگی حرکت عظیمی را که امام بزرگوار آغاز کرده اند ادامه دهیم. سالگرد رحلت امام خمینی  تسلیت باد.

ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و دهه کرامت مبارک باد

ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و دهه کرامت مبارک باد

«قَالَ الصَّادِقُ(ع): إِنَّ لِلَّهِ حَرَماً وَ هُوَ مَکةُ وَ لِرَسُولِهِ حَرَماً وَ هوَ الْمدِینَةُ وَ لِأَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ حَرَماً وَ هُوَ الْکوفَةُ وَ لَنَا حَرَماً وَ هُوَ قُمُّ وَ سَتُدْفَنُ فِیهِ امْرَأَةٌ منْ وُلْدِی تسَمَّی فاطِمَةَ مَنْ زَارَهَا وَجَبَتْ لَهُ الْجَنَّةُ. قَالَ الرَّاوِی وَ کانَ هَذَا الْکلَامُ مِنْهُ قَبْلَ أَنْ یولَدَ الْکاظِمُ(ع)؛[4] حضرت صادق(ع) فرمود: برای خداوند حرمی است که مکه باشد و برای رسول خدا(ص) حرمی است که آن مدینه باشد و برای امیرمؤمنان( حرمی است که آن کوفه باشد و برای ما اهل بیت حرمی است که قم باشد. به زودی فرزندم به نام فاطمه در آن دفن می شود. کسی او را زیارت کند، بهشت بر او واجب می شود. راوی گفت: این سخن را حضرت صادق(ع) وقتی فرمود که هنوز فرزند (امام) کاظم(ع) به دنیا نیامده بود.